Виробництво молока у господарствах населення зменшилося

79
0
Виробництво молока у господарствах населення зменшилося
segodnya.ua

Незважаючи на те, що настала зима аграрії майже не скоротили виробництво молока. У той час, як у господарствах населення виробництво значно скоротилося. Про це повідомляє Інфагро.

Таким чином молока в Україні вистачає. Але, ймовірно, це тільки тому, що за кордоном існує надлишок сировини і попит на українську продукцію низький.

До середини грудня ринок сировини в Україні остаточно стабілізувався. На початку місяця були точкові перегляди цін, однак стосувалися вони переважно нижньої частині цінового діапазону сільгосппідприємств. Ціни по домогосподарствах практично не змінювалися.

Більше того, на ринку спостерігається тенденція до зниження цін: тисне пропозиція вільних обсягів сировини із вторинного ринку. Цілком ймовірно, що цьому сприяли як нові обмеження зовнішніх продажів сирного продукту, так і цінова низхідна динаміка по цього товару (експортна діяльність просто стала нецікавою).

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus