Розпочав роботу унікальний метео сервіс Метео Фарм

27 грудня 2018 326 0
Розпочав роботу унікальний метео сервіс Метео Фарм

Наприкінці року в Україні запускається новий сервіс для моніторингу агро погоди. Метео Фарм — це система підтримки прийняття рішень. Уніфікована та з великим набором професійних значень. Водночас це проста система зі зручним інтерфейсом.

Основні завдання та ідея проекту — створити всеукраїнський метеосервіс для аграріїв, який дасть змогу стежити за погодними показниками у будь-якій точці країни.

Метою проекту є створення зрозумілого, простого у користуванні та легкого для сприйняття сервісу моніторингу погодних умов.

«Метео Фарм — це новий, незалежний сервіс агро погоди, який надає професійні метео дані на конкретних ділянках поля, саме там, де це потрібно та є корисним для аграріїв. Розуміючи та оперуючи якісними погодними даними, аграрії матимуть можливість більш оперативно приймати рішення, тим самим заощаджуючи та бути на крок попереду можливої загрози. В цілому користування Метео Фарм має допомагати бізнесу бути більш ефективним, а виробнику — управляти ризиками. Унікальність та цінність користування сервісом допоможе стабілізувати виробництво в умовах постійно мінливої погоди», — розповів керівник проекту Метео Фарм Дмитро Максименко.

Безумовно, користувач також матиме змогу переглядати професійний метеопрогноз на конкретному полі, яке його цікавить. Без прив’язки до метеостанції. Він отримуватиме актуальні дані саме на цю хвилину з детальним описом значень, для планування польових робіт відповідно до професійного агропрогнозу. Детальний метео прогноз надається на найближчу добу, та на три, п’ять та сім днів наперед.

За допомогою тих даних, якими володіє проект, є можливість підключити математичні моделі та надати такий потужний інструмент, як моделювання ймовірності розвитку хвороб і шкідників. Розробники налаштовані створити власні алгоритми розвитку хвороб. 

Для себе визначили основні 8 культур, які планують підключити в моделюванні, а саме: зернові, соняшник, кукурудза, ріпак, цукровий буряк, соя, яблуня та виноград.

Це досить довготривалий проект, в сезоні 2019 розпочнеться тестування окремих культур, а згодом буде підключено всі заплановані.

«У короткостроковій перспективі плануємо створити мережу та покрити майже всю територію України сучасними та надійними метеостанціями. Створивши єдину базу метеостанцій по всій країні. Розуміємо, що для користувача найголовніше - це оперування якісними даними, якщо для окремої території потрібно для більш ефективного моніторингу встановити метеостанції — ми візьмемо на себе встановлення, налаштування та своєчасний сервіс. Користувачу залишиться лише обрати тип підписки та користуватись метео сервісом», — розповів Дмитро Максименко.

Більш детально про новий сервіс Метео Фарм за посиланням www.meteo.farm

Виконано за допомогою Disqus