Реклама

Єдиний цукрозавод на Сумщині завершив рік зі збитками

28 січня 2019 2182 0
Єдиний цукрозавод на Сумщині завершив рік зі збитками

Єдиний цукровий завод у Сумській області — Жовтневий, що знаходиться у селі Миколаївка Білопільського району, завершило 2018 р. зі збитками. Про це повідомив засновник ТОВ «Сумицукор» Афган Салманов, передає rama.com.ua.

Нагадаємо, працівники Жовтневого цукрового заводи влаштували мітинг 25 січня, з вимогою виплатити заробітну платню.

«Підприємство завершило календарний рік з серйозними збитками. І це при тому, що цукрозавод випустив близько 11 тис. т цукру, але в кінцевому рахунку виробничники отримали величезний мінус. За підсумками минулого року загальна сума збитків склала понад 125 млн грн », — повідомив Афган Салманов.

За його словами, першопричина збиткового року — це висока ціна на енергоносії.

Він також зазначає, що ціна на цукор, яка склалася на внутрішньому ринку, не покриває всі виробничі витрати, які понесло підприємство при його виробництві.

«В результаті відзначається економічний дисбаланс доданків — висока витратна виробнича частина при заниженою ціною на готовий цукор», — констатує Афган Салманов.

Сьогодні, аналізуючи ситуацію, що склалася, переживаючи фінансові проблеми і труднощі, керівництво ТОВ «Сумицукор» готове йти на конструктивний діалог з держструктурами.

Виконано за допомогою Disqus