В Україні вироблятимуть насіння ріпаку франузької генетики

93
0
В Україні вироблятимуть насіння ріпаку франузької генетики

У 2019 р. насіннєва компанія «Євраліс» вперше почне виробляти насіння озимого ріпаку французької генетики на потужностях свого заводу в Черкаській області. Про це повідомила керівник відділу маркетингу компанії ТОВ «Євраліс Семенс Україна» Ольга Молокович, передає AgroTimes.

«Обсяг виробництва насіння озимого ріпаку залежатиме від замовлення комерційної команди «Євраліс» ― це близько 10 тис. мішків цього року», ― уточнила вона.

На потужностях українського заводу «Євраліс» вже виробляється насіння кукурудзи, соняшнику й сої, а насіння озимого ріпаку й сорго імпортувалося.

При цьому 90% всього насіння кукурудзи та 60% насіння соняшнику «Євраліс», що продається на українському ринку, виробляється саме на заводі на Черкащині. Решта імпортується із заводів компанії у Франції й Іспанії.

За словами Ольги Молокович, щороку компанія планує нарощувати виробництво озимого ріпаку на потужностях в Україні, хоча пріоритетними культурами для «Євраліс» є кукурудза і соняшник.

Нагадаємо, багато вітчизняних аграріїв при виборі насіння все ще надають перевагу імпортній продукції, до тих пір, поки не спробували посіяти французьку селекцію «Євраліс» українського виробництва.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus