Фіналістами зимового чемпіонату аграрного бізнес-моделювання стали Агрейн, Grano Group, МХП і студенти

1 березня 2019 71 0
Фіналістами зимового чемпіонату аграрного бізнес-моделювання стали Агрейн, Grano Group, МХП і студенти
Kurkul.com

1 березня завершився відбірковий етап Першого зимового чемпіонату аграрного бізнес-моделювання від FarmForesight і Kurkul.com, фіналістами якого стали команди «Агрейн», Grano Group, «Урожайна країна» (МХП) і студентська команда КНУ Calipso.

«Боротьба в останні дні була епічною, і незважаючи на те, що ТОП-4 команди не змінилися — ротацій між усіма учасниками і зазіхань на вихід у фінал було досить», — коментує засновник FarmForesight Олександр Ейне.

Нагадаємо, що 7 березня ТОП-4 команди зустрінуться у фінальному протистоянні за першість і завоювання титулу Онлайн чемпіон України в агробізнесі. Команда переможців отримає повернення капіталу в п'ятикратному розмірі в сумі $ 10.000.

За словами Олександра Ейне, команди AgroLife і «Гектар» з МХП активно кидали виклик фаворитам, граючи все більше вдалих сесій (всього награли 99 і 195 відповідно) і піднімаючи свій середній рейтинг з завзятістю, та так, що команди Grano Group і Calipso відчули загрозу і постаралися дограти більше вдалих сесій в останні години, тим самим зміцнивши позиції лідерів.

«Grano Group грали всією командою, тим самим складаючи в скарбничку по три сесії за одну (по одній на кожного з учасників). «Агрейн» сілідкував за ходом симуляції, награвши ще на початку чемпіонату мінімальні для потрапляння в рейтинг 5 сесій з середнім результатом в 161% повернення капіталу», — додав засновник FarmForesight.

В останні дні чемпіонату в рейтинг вийшли відразу кілька команд, які тренувалися раніше, це МХП/Перспектив, МХП 2.0 і багато інших, але тактика зіграти мало сесій в кінці турніру в результаті спрацювала гірше, ніж планомірне накопичення сесій або вдалий дебют.

«До речі, дебютанти турніру студенти SMCP теж не залишали свої спроби, навіть коли стало очевидно, що математика перемагає агрономію, і в підсумку награли 958 турнірних сесій з майже 110% повернення капіталу. Нагадаємо, що вони піднімали цей показник з негативного — планомірно і методично», — поділився враженнями Олександр Ейне.

Зимовий чемпіонат аграрного бізнес-моделювання в цифрах: за час чемпіонату було зіграно 1 535 турнірних сесій, а це понад 4 500 років аграрного виробництва.

За результатами ігор, фаворитами серед культур стали: соняшник, ріпак, соя, кукурудза і на останньому місці пшениця.

Найпопулярнішими регіонами, які вибирали команди, були: Вінницька, Сумська та Херсонська області.

«Насправді багато хто вибирав певні культури і регіони в пошуках готових рішень, дивлячись на лідерів турніру, але така тактика не завжди працювала, тому що модель більш багатофакторна, ніж просто поєднання регіону і культури», — зазначив Олександр Ейне.

«Дякую всім командам за участь, найближчим часом ми оголосимо умови фіналу, не перемикайтеся. А фіналісти — відпочиньте, попереду серйозний батл, адже у фіналі не буде можливості експериментувати з сесіями і все вирішить саме ваша винахідливість і набуті навички!», — звернувся до учасників Олександр Ейне.

Довідка:

Агробізнес-симулятор FarmForesight являє собою унікальний продукт, створений на стику аграрної статистики, IT-технологій, ігрової індустрії і бізнес-моделювання.

Це бізнес-моделювання управлінських і аграрних рішень в рослинництві на всіх етапах від планування сівозміни до збуту продукції.

Модель заснована на статистичних даних з усієї України за 20 років, аналітичних алгоритмах і причинно-наслідкових зв'язках, а також експертній думці аграріїв.

Простий сучасний дизайн і гейміфікація дають можливість спробувати свої сили в прийнятті управлінських рішень фахівцями будь-якого рівня.

Виконано за допомогою Disqus