Прогресивні фермери України візьмуть участь у Зимовому чемпіонаті з аграрного бізнес-моделювання

12 лютого 2019 348 0
Прогресивні фермери України візьмуть участь у Зимовому чемпіонаті з аграрного бізнес-моделювання
Kurkul.com

Прогресивні фермери України підтвердили свою участь у Першому Зимовому чемпіонаті з аграрного бізнес-моделювання від FarmForesight і Kurkul.com, який пройде з 11 по 28 лютого.

Фермери матимуть змогу позмагатися з агрохолдингами. Завдяки підтримці бізнесу у Чемпіонаті також можуть позмагатися і студенти аграрних вишів. Команда переможців стане онлайн чемпіонами України з агробізнесу та отримає повернення капіталу в п'ятикратному розмірі.

Читайте більше:  Вперше в Україні буде визначено ЧЕМПІОНА в агробізнесі

Чемпіонат стартував 12 лютого опівночі. У фінальному батлі зустрінуться 4 команди, які стали лідерами турнірної таблиці. За рейтингом всіх учасників можна слідкувати за посиланням.

В аграрний батл вступили 39 команд:

Участь студентських збірних стала можливою завдяки підтримці чемпіонату великого агробізнесу.

Рейтинг учасників оновлюватиметься двічі на добу.

Довідка

Агробізнес симулятор FarmForesight являє собою унікальний продукт, створений на стику аграрної статистики, IT-технологій, ігрової індустрії і бізнес-моделювання.

Це бізнес-моделювання управлінських і аграрних рішень в рослинництві на всіх етапах від планування сівозміни до збуту продукції.

Модель заснована на статистичних даних з усієї України за 20 років, аналітичних алгоритмах і причинно-наслідкові зв'язки, а також експертній думці аграріїв.

Простий сучасний дизайн і гейміфікація дають можливість приймати управлінські рішення фахівцями будь-якого рівня.

Виконано за допомогою Disqus