Учасники першого Зимового аграрного чемпіонату змоделювали 15 тисяч сезонів

23 лютого 2019 157 0
Учасники першого Зимового аграрного чемпіонату змоделювали 15 тисяч сезонів

Станом на 23 лютого у Зимовому чемпіонаті аграрного бізнес-моделювання беруть участь 9 команд, котрі награли не менше п’яти турнірних сесій. Найбільш активними є 4 команди з МХП, «Агрейн», команда Forland Wolfs і дві команди студентів — Calipso и SMCP.

Нині лідером є команда Агрейн із результатом 161% середнього повернення капіталу із п’яти сесій. Результати інших команд постійно змінюються, з'являються нові сесії і команди міняються місцями у рейтинговій таблиці.

«Команда Гектар від МХП уперто тримається у трійці лідерів протягом усіх двох тижнів Чемпіонату. Слідом за цією командою тривалий час ішла команда студентів SMCP, яка наздоганяла лідерів, наступаючи їм на «п'яти». Отож, SMCP зіграла вже більше 630 сесій, тобто майже 1 900 років моделювання. Однак зараз студентська команда опинилася аж на 7 місці рейтингу. Знімаємо капелюха перед цими учасниками за залученість і наполегливість», — каже засновник FarmForesight Олександр Ейне.

Читайте більше: Вперше в Україні буде визначено ЧЕМПІОНА в агробізнесі

За його словами, багато команд не вийшли у внутрішньоігровий і загальний рейтинг, але активно тренуються і, швидше за все, планують зіграти свої турнірні сесії в останні дні чемпіонату.

«Багато команд, які вже заявили про себе в внутрішньоігровому рейтингу, швидше за все, чекають закінчення турніру, щоб зіграти необхідні і потрапити в загальний рейтинг. Це теж стратегія», — додає Ейне.

Нагадаємо, що на численні прохання учасників онлайн-частину змагання продовжено до 28 лютого включно. Фінал відбудеться 7 березня.

У цілому, за майже два тижні було зіграно понад 5 тисяч сесій, включаючи тренувальні і турнірні, при чому кількість зіграних щодня сесій росте, а середні результати гравців збільшуються.

Слідкуйте за рейтингом ТУТ.

Виконано за допомогою Disqus