Органічне виробництво в Україні займає 201 тисячу га — Березовська

48
0
Олена Березовська, президент спілки виробників органічних сертифікованих продуктів
Олена Березовська, президент спілки виробників органічних сертифікованих продуктів

На сьогоднішній день 201 тис. га угідь зайняті органічним виробництвом. Про це під час ІІІ Міжнародного конгресу «Органічна Україна 2019» в Одесі повідомила президент спілки виробників органічних сертифікованих продуктів Олена Березовська, передає Kurkul.com.

За її словами, органічне виробництво впевнено рухається вперед. На сьогодні в Україні 617 операторів органічної продукції, з яких 1 — аквакультура.

Також цікавим є те, що багато органічних виробників займаються виробництвом продуктів ЗЗР.

Олена Березовська додала, що важливою метою для органічного виробництва нині є створення каталогу готових продуктів.

«Наша мета створити каталог органічних готових продуктів трьома мовами. Далі каталог із мережами, де можна купити продукцію. 25 компаній вже подали інформацію в каталог.

Без сильної інформаційної підтримки, комунікації, тематичних заходів нереально створити системну присутність на ринкові органічних продуктів. Наприклад, проводячи промоакції в магазинах», — зауважила під час конгресу Олена Березовська.

Із 2 серпня запрацює Закон про органічну продукцію. Уже з вересня заплановано запустити повномасштабну кампанію із презентації каталогу органічних продуктів.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus