Молоко починає дорожчати

12 жовтня 2015 50 0
Молоко починає дорожчати
Goodfood.uaМолоко починає дорожчати

На українському ринку молока спостерігаються перші ознаки зростання цін на молоко завдяки фактору сезонності та пожвавленню на світовому ринку. Про це під час засідання круглого столу «Альтернативні ринки для української молочної продукції» розповів економіст департаменту технічного співробітництва продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак, пише МilkUa.

«Нині ми спостерігаємо тенденцію того, що з ринку виходять господарства населення та неспеціалізовані виробники молока із низькими рівнями продуктивності. Підтвердженням тому є те, що частка молока ґатунку «екстра» у переробці зросла на 8% і сягнула майже 10% від загального обсягу надходження молока від сільськогосподарських підприємств. Таким чином, частка молока екстра та вищого ґатунку, котре надходить на переробку становить близько 23%», — зазначив він.

Це є свідченням того, що українські виробники поступово вирішують питання безпечності та якості харчових продуктів шляхом зміни ситуації на ринку сировини. Разом з тим, у сегменті виробництва сировини спостерігаються якісні структуральні зміни. Так, частка молока другого ґатунку, що надходить на переробку від сільськогосподарських підприємств зменшилася на 22%. Тобто другий ґатунок поступово перестає існувати.

Виконано за допомогою Disqus