Фермери можуть не розпродати цибулю

5 квітня 2019 454 0
Фермери можуть не розпродати цибулю
pixabay.com

Попит на цибулю протягом місяця залишається відносно стабільним. Проте, конкуренція з боку імпортної продукції залишається жорстокою. Про це повідомляють аналітики Української плодоовочевої асоціації (УПОА).

Ціни на цибулю також залишаються відносно стабільними вже кілька тижнів поспіль. Наразі цибуля пропонується по 10-14 грн/кг ($0,37-0,52 за кг) в залежності від якості. Причому за мінімальними цінами здебільшого поступає в продаж продукція низької якості, а за вищими цінами відвантажується імпортна та місцева цибуля з більш високими якісними показниками.

За словами фермерів, така ситуація пов’язана зі скорочення обсягів закупівель. Наприклад, роздрібні мережі купують цибулю виключно для поточних продажів, аргументуючи свою позицію невисокими якісними характеристиками продукції і, відповідно, обмеженим строком її реалізації.

Таким чином, на складах імпортерів вже накопичилися значні обсяги нереалізованої імпортної цибулі. Цей факт дуже бентежить тих фермерів, які до останнього відмовлялися від активних продажів, очікуючи на можливість підвищити ціни, адже на сьогодні в їх сховищах ще залишається суттєва кількість цибулі. Так, вони ризикують не розпродати її до кінця сезону, враховуючи також призупинення експорту.

Виконано за допомогою Disqus