Промислові садоводи за рік збільшили валовий збір фруктів та ягід на 60%

37
0
Яблуневі сади
Яблуневі сади

За підсумками 2018 р. сумарне виробництво плодів та ягід в Україні перевищило 2,4 млн т, що на третину більше, ніж було у 2017 р. Такі дані оприлюднила Асоціація «УКРСАДПРОМ» у річному галузевому звіті «Садівництво та ягідництво – 2018».


Спеціалізованим виробникам вдалося збільшити валові збори фруктів та ягід на 60%. Найбільше виростили та зібрали яблук, а інші культури лише доповнюють показник приросту. Разом із рекордною врожайністю це стало причиною скорочення імпорту яблук в Україні. Стрімкий ріст промислового виробництва фруктів дозволив зайняти продукції 30% у загальній пропозиції на ринку.


Також у звіті зазначається про створення 4 тис. га нових промислових садів та отримання виробниками 400 млн грн у вигляді державної фінансової підтримки садівництва, виноградарства та хмелярства. Стосовно нового врожаю 2019 р., то частина квітучих садів на Херсонщині постраждала від заморозків.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus