Реклама

Ціни на яблука знизилися удвічі

18 квітня 2019 47 0
Ціни на яблука знизилися удвічі

Ціни на яблука на продаж надходять по 4-8 грн/кг ($0,1-0,3/кг), що вдвічі дешевше, ніж в аналогічний період минулого року, і в 1,5 рази поступаються середнім показникам за останні 10 років. Про це повідомляє EastFruit.

Нагадаємо, минулого року в Україні зібрали рекордний урожай яблук. Так, пропозиція цієї продукції зросла на 150-200 тис. т, що негативно позначилося на цінах. В поточному році ціни на ці фрукти вже опустилися до рекордно низького рівня як мінімум за останні п'ять років.

«Не зважаючи на те, що сезон реалізації яблук поступово добігає кінця, на сьогодні в багатьох сховищах залишаються досить великі запаси яблук. При цьому варто враховувати, що якість такого яблука вже досить невисока. Це означає, що таку продукцію практично неможливо експортувати і вона осідає на внутрішньому ринку, що також чинить тиск на ціни», — повідомила аналітик EastFruit Марія Лакеева.

За її словами, найближчими тижнями ситуація ускладниться, оскільки в продаж почнуть масово надходити сезонні фрукти і ягоди.

Виконано за допомогою Disqus