Реклама

На Херсонщині науковці розводять бройлерних ягнят

22 травня 2019 274 0
На Херсонщині науковці розводять бройлерних ягнят
livejournal.com

На Херсонщині науковці Інституту тваринництва степових районів «Асканія-Нова» розводять за пришвидшеною — бройлерною технологією ягнят асканійської селекції. Повідомляє livejournal.com.

«Ми вже отримали в другому поколінні чудові генотипи, які гарно себе почувають на півдні України», — розповів директор Інституту тваринництва степових районів «Асканія-Нова» Юрій Вдовиченко.

Нова порода створюється шляхом схрещення генотипів трьох м’ясних порід: двох зарубіжних та однієї української — асканійської селекції.

За словами директора Інституту, селекційні розробки проводяться з урахуванням сучасних вимог та викликів. На момент забою тушка 6-8 місячного ягняти має бути вагою рівно 20 кг. Тільки такі стандарти визнають на міжнародному ринку — і при розробленні технологій це враховують.

Читати за темою: 7 фактів: чим запам’яталася АгроЕкспо-2017

Крім того, вільних пасовищ на Херсонщині немає — їх не вистачає в усьому світі. Тож, передбачена технологія стійлово-вигульного утримання тварин, з обмеженим використанням пасовища.

При цій технології вівці швидко набирають вагу, а м’ясо залишається ніжним. В результаті отримують продукт, що користується високим попитом — бройлерна ягнятина.

Інститут тваринництва «Асканія-Нова» — національний науковий центр з вівчарства, отже він має стати головним осередком відродження галузі на Херсонщині і в Україні.

Виконано за допомогою Disqus