Рада відтермінувала накладення штрафів за зберігання аграріями пального

6 червня 2019 1333 0
Рада відтермінувала накладення штрафів за зберігання аграріями пального
agro-yug

Сьогодні Парламент проголосував за законопроект №10359 щодо відтермінування накладення штрафів за зберігання аграріями пального без ліцензування до 31 грудня 2019 р. Повідомляє agro-yug.com.ua.

Так, Верховною Радою України прийнято Закон «Про внесення зміни до статті 18 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».  

За проект закону проголосувало 239 нардепів.

Законом доповнено статтю 18 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» новою частиною, якою відтерміновується застосування до суб’єктів господарювання фінансової санкції у вигляді штрафу у розмірі 500 тис. грн у разі зберігання пального до 31 грудня 2019 р. без наявності відповідної ліцензії.

Законом внесено зміни до статті 2 Закону України «Про деякі питання ввезення на митну територію України та проведення першої державної реєстрації транспортних засобів», згідно з якими у частині другій в абзаці п’ятому слова та цифри «з 1 січня 2020 року», «до 31 грудня 2019 року» замінено відповідно словами та цифрами «з 1 січня 2025 року», «до 31 грудня 2024 року».

Нагадаємо, в Миколаєві фермери виступили проти змін щодо зберігання дизельного пального. 

Виконано за допомогою Disqus