Вартість викрадених пестицидів, що потрапили в Рось, оцінили в 1 млн грн

10 червня 2019 1797 0
Вартість викрадених пестицидів, що потрапили в Рось, оцінили в 1 млн грн
facebook.com

За попередніми даними, сума збитків через викрадені отрутохімікати з сільгосппідприємств Вінниччини, які в результаті потрапили в притоку річки Рось, оцінили майже в 1 млн грн. Повідомляє УНН.

«У Липовецькому районі попередня сума збитків через викрадення отрутохімікатів в сільгосппідприємстві становить 700 тис. грн. У Козятинському районі зловмисники заподіяли збитків попередньо на 170 тис. грн», — повідомила прес-служба прокуратури Вінницької області.

Також, в прес-службі зауважили, що існують труднощі з пошуком зловмисників.

«Зловмисники втекли з місця події, їх важко встановити тому що були зрізані номерні знаки в Mercedes, також був знищений номерний ідентифікаційний номер кузова. Тобто ніяких слідів автомобіля вони не залишили», — зазначили в прес-службі.

Нагадаємо, внаслідок ДТП, що сталася 9 червня у с.Збаржівка Погребищенського району Вінницької області, до притоки річки Рось потрапила 1 т інсектициду «Нурел Д». Правоохоронці встановили, що хімічні речовини були викрадені з фермерських господарств області.
Наразі фахівці назвали всі хімічні речовини, що потрапили до річки та запевнили, що водоканили можуть працювати у штатному режимі.

Коментувати
Виконано за допомогою Disqus