Заарештували рахунки фермера, який вивіз зерно з елеватора Агроінвестгруп

13 червня 2019 990 0
Заарештували рахунки фермера, який вивіз зерно з елеватора Агроінвестгруп
pravo.moeЗаарештували рахунки фермера, який вивіз зерно з елеватора Агроінвестгруп

Печерський районний суд Києва заарештував рахунки агропідприємств «Дінекс-Агро», «Дінекс-Трейд», «Арна», «Влахос», які належать Ізмаїльському аграрію Олександру Пєткову. Про це повідомляє Latifundist.com.

«У нас є постанова суду, згідно з якою нам повинні забезпечити безперешкодний вивіз зерна з елеваторів «Агроінвестгруп», де воно зберігається. У минулі понеділок-вівторок (3-4 червня — прим. ред.) Ми вивозили зерно з «Ізмаїльського елеватора» на наш склад під чуйним увагою поліції, все знімалося на камеру, фіксувалося. Правоохоронці оформили відповідні документи», — пояснив Олександр Пєтков.

Однак, як повідомлялося раніше, 8 червня співробітники поліції і прокуратури проводили обшук на підприємствах аграрія. Директор компанії звернув увагу, що незважаючи на його відсутність в цей момент на території підприємства, ніхто з правоохоронців не намагався з ним зв'язатися.

«В результаті я сам зв'язався з правоохоронними органами, і запитав, що вони шукали. Вони відповіли, що документи про зв'язки з власниками «Агроінвестгруп» Миколою Кучеренко та його сином Віталієм Кучеренко. Я давно готовий надати всі ТТНки, реєстри, банківські платежі. Ми самі зацікавлені в цьому. Але виявляється, що згідно з постановою, яку нам надали, ми є посібниками Кучеренко. Ми, які скаржимося в усі інстанції, визнані прокуратурою постраждалими, є посібниками Кучеренко. Крім цього, проти нас порушили кримінальні справи за розкрадання і самоуправство. Ну, яке може бути розкрадання, якщо є рішення суду на нашу користь?» — додав він.

Олександр Петков також розповів, що в ході обшуків правоохоронці не знайшли жодних документів, які б підтверджували такий зв'язок.

«Обшуки нічим прогнозовано не закінчилися. Нам виписали повістки в Київ. Але сьогодні по дорозі ми дізнаємося, що рахунки наших підприємств арештовані. І це в момент, коли у нас йде збиральна кампанія. На думку слідчих, необхідно заарештувати рахунки та майно підприємств. Але суд виніс поки тільки арешт за рахунками», — підсумував аграрій.

Виконано за допомогою Disqus