В Україні зростає ураження цукрових буряків церкоспорозом

69
0
В Україні зростає ураження цукрових буряків церкоспорозом
В Україні зростає ураження цукрових буряків церкоспорозом

У господарствах України здійснюється постійний фітосанітарний нагляд за посівами цукрового буряка. Через нестабільну погоду зростає уражання рослин церкоспорозом. Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби.

«За повсюдних періодичних опадів та коливань температур у посівах цукрових буряків, передусім лісостепових та поліських областей, на 10-48, макс. 100% обстежених площ зростає ураження рослин церкоспорозом, який охопив 3-12, макс. 20-53% рослин (плантації Волинської, Київської, Львівської, Тернопільської обл.)», — йдеться у повідомленні.

Поряд із цим на 12-55% площ буряки хворіють на борошнисту росу, фомоз, пероноспороз, рамуляріоз, вірусну жовтяницю та мозаїку.

Хвороби коренеплодів, зокрема парша, хвостова гниль, дуплистість уразили 1-7% рослин. За таких умов оздоровлюють рослини та призупиняють поширення церкоспорозу за появи окремих плям на 3-5% рослин через обприскування посівів дозволеними фунгіцидами.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus