На півдні України почали вирощувати паприку для Індії

15 серпня 2019 1406 0
На півдні України почали вирощувати паприку для Індії
foodandhealth.ruНа півдні України почали вирощувати паприку для Індії

Компанія «Натур Світ» (місто Суми) за замовленням виробників з Індії планує вирощувати та переробляти паприку в Україні. Про це повідомляє Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва.

Читати за темою: Рентабельність вирощування паприки для технічних цілей сягає 75%

Для цього в сезоні 2019 у південному регіоні почався пілотний проект з вирощування паприки. Мета проекту — визначення впливу кліматичних умов на стан дорослої рослини, можливість досягнення кольору пігменту, який відповідає стандартам виробництва барвника.

Виробники з Херсонської, Запорізької та Миколаївської областей взяли участь у пілотному проекті: посадили паприку на невеличких ділянках в якості експерименту. Учасники проекту відвідують один одного задля обміну досвідом. Під час зустрічей обговорюють питання щодо технології вирощування паприки: строки посадки, живлення, зрошування, схеми обробки.

«Досі представники індійської компанії вирощують перець в Китаї, однак китайські виробники використовують велику кількість гербіцидів, а в світі попит на чисту продукцію. Індія шукає альтернативні території для вирощування паприки», — наголосила виконавчий директор фонду «ЛАСКА» Ірина Купрієвич.

Учасники пілотного проекту вирішили дочекатися урожаю та фінансового результату. Якщо економічна вигода і надійність збуту — це реальні фактори, то перспектива вирощування паприки з’являється привабливою.

Виконано за допомогою Disqus