Запустили демо-версію Публічної кадастрової карти

19 серпня 2019 578 0
Запустили демо-версію Публічної кадастрової карти
Kurkul.comЗапустили демо-версію Публічної кадастрової карти

Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру і ДП «Центр ДЗК» розпочали тестування оновленої версії Публічної кадастрової карти, повідомляє пресслужба Держгеокадастру.

Тестова версія Публічної кадастрової карти з новою архітектурою, дизайном та інтерфейсом, адаптована для використання на мобільних пристроях.

Адреса оновленої версії Публічної кадастрової карти на період тестування –https://newmap.land.gov.ua, згодом портал буде доступний за традиційним посиланням https://map.land.gov.ua.

Читати за темою: Держгеокадастр «забув» про 763 млн грн на охорону сільгоспземель — аудитори

Відтепер, окрім звичних для користувачів сервісів, Публічна кадастрова карта забезпечує можливість навігації по карті за назвою населеного пункту, пошуку за географічними координатами. У разі використання мобільної версії на карті доступні елементи геолокації. Завдяки впровадженим змінам забезпечується швидкість обробки даних, а також зручність пошуку необхідної інформації.

Для подальшого вдосконалення роботи Публічної кадастрової карти відвідувачі мають змогу взяти участь в опитуванні та надати пропозиції або коментарі щодо покращення її роботи. Форма опитування розміщена вгорі сторінки тестової версії.

Виконано за допомогою Disqus