На Київщині відбувся другий етап Silage Workshops від LNZ Group

23 серпня 2019 53 0
На Київщині відбувся другий етап Silage Workshops від LNZ Group
На Київщині відбувся другий етап Silage Workshops від LNZ Group

На базі ПОА «Україна», Київської області, 22 серпня відбулася друга частина Silage Workshops, у ході якої учасники заходу ознайомилися із перевагами гібридів кукурудзи бренду UNIVERSEED та мали нагоду поставити запитання канадським гостям події — доктору Френсісу Глену та президенту North American Plant Genetics Джону Ковену. Про це повідомляє Kurkul.com.

Нагадаємо, канадський вчений розповів про переваги силосних гібридів UNIVERSEED

«З наступного року ми плануємо розширити наші посіви силосної кукурудзи з 170 до 270 га, у зв’язку зі збільшенням нашого молочного поголів’я. Гібриди UNIVERSEED, які ми вже встигли випробувати на наших полях однозначно допоможуть забезпечити наших корів якісним кормом», — розповів заступник директора з виробництва ПОА «Україна» Віталій Порало.

Щоб оцінити переваги гібридів UNIVERSEED на власні очі, після теоретичної частини гості заходу побували й на полі господарства «Україна», де, разом із доктором Френсісом Гленом та Джоном Ковеном порівняли новинки канадської селекції з контрольним посівом.

«Ми дуже задоволені тим, яка кількість людей завітала на наші Silage Workshops. Приємно здивовані, що тематика нашого заходу викликала настільки потужний інтерес серед сільгоспвиробників. Сьогодні ми бачимо людей, які приїхали не просто послухати чергову лекцію, а ставили професійні запитання та жваво спілкувалися із нашими канадськими партнерами, як під час доповіді, так і в ході огляду посівів у полі», — прокоментував захід директор дистрибуційної компанії LNZ Group Андрій Полтавець.

Він додав, що реалізуючи силосні гібриди UNIVERSEED протягом останніх двох років, компанія LNZ Group отримує тільки позитивні відгуки від аграріїв, що їх обрали. Тож результати, які компанія бачить на полях клієнтів, а також і на своїх полях, дають чітке розуміння, що бренд UNIVERSEED в Україні завоює свою нішу.

Виконано за допомогою Disqus