Претендентів на посаду агроміністра запрошують на онлайн-дебати

23 серпня 2019 157 0
Претендентів на посаду агроміністра запрошують на онлайн-дебати
Kurkul.comПретендентів на посаду агроміністра запрошують на онлайн-дебати

Kurkul.com запрошує 28 серпня на онлайн-дебати в приміщення «Україна Інформ» 18 кандидатів на посаду аграрного міністра, рекомендованих аграрним ринком України. Конкретний час буде повідомлено згодом.

Нагадаємо, що 1 серпня 2019 року ми спільно з нашими колегами із Latifundist.com, AgroPolit.com, Elevatorist.com, Тraktorist.ua та SuperAgronom.com запустили онлайн-голосування серед своїх читачів на тему, кого вони хочуть бачити новим міністром у аграрному кріслі.

Наразі в опитуванні взяли участь 97 569 осіб! За проміжними результатами голосування протягом трьох тижнів більшість голосів читачі всіх п’яти сайтів віддали за Івана Мірошніченка (61%). На другому місці – Іван Слободяник (25%). На третьому – Ірина Паламар (7% ).

Деталі онлайн-дебатів розповіла головний редактор AgroPolit.com Наталія Білоусова.

«Ми організовуємо перші в історії Україні онлайн агродебати, спираючись на позитивний досвід аналогічних президентських дебатів на стадіоні між Володимиром Зеленським та Петром Порошенком. AgroPolit.com запрошує всіх18-ть осіб (15-ть були в опитуванні, а троє додалися за останній тиждень), яким ринок готовий довірити долю агросеткору на наступні 5 років, аби разом почути їхнє бачення розвитку АПК за ключовими напрямками (ринок землі, приватизація, оподаткування, розвиток експорту, протидія рейдерству та інше)», — каже вона.

Чому ми пішли на цей крок?

«Ми бачимо, що торги за це аграрне крісло наразі дуже потужні: на першому засіданні Ради обіцяють показати новий склад КМУ й агарного міністра теж. Окремі особи уже впевнено бачать себе з короною на троні. Нас же цікавить майбутнє – яким воно буде у сектору та України. На кону, як мінімум 42,7 млн га с/г землі, а відтак – у великій мірі держави, бо 6,9 млн людей – власники паїв. Наше завдання як медіа – не допустити занесення в Мінагро «кота у мішку» (подібні спроби раніше закінчилися негативом для ринку). Звісно, саме Володимиру Зеленському, Андрію Богдану та новому прем’єру вирішувати по фіналу хто буде головним у Мінагро. Хотілося, щоб там опинилася фігура, яку поважає, знає, розуміє, підтримує ринок та з якою готовий змінювати обличчя сектору, а не робити косметичний апдейт для галочки», — пояснює Наталя Білоусова.

Вона вважає, що такий формат покаже картину того, яких саме стратегічних змін очікує агроринок від нового міністра.

«Я окремо звертаюся до вас Володимир Олександрович, як до Гаранта Конституції з проханням: навіть якщо ви уже прийняли рішення по кандидатурі аграрного міністра, уважно подивіться ці дебати. І ви зрозумієте, чого, яких змін насправді хоче ринок. Ви набираєте прогресивних людей у свою команду, які сповідують ваші принципи і підходи, які з легкістю і без сумніву повторять їх – бо це основа і принципи. 19 квітня ви Володимир Олександрович не злякалися і конкретно у вічі кожному українцю розповіли і по полицях розклали хто ви, де «кіт», і де «мішок». Тому у вас підтримка за 75%. Андрій Гордійчук, Мар'ян Заблоцький, Вадим Івченко, Леонід Козаченко, Алекс Ліссітса, Владислава Магалецька-Рутицька, Олексій Мушак, Іван Мірошніченко, Олексій Павленко, Ірина Паламар, Зіновій Свереда, Ольга Трофімцева, Іван Слободяник, Юрій Крутько, Іван Чайківський, Віталій Ільченко, Сергій Глущенко, Тарас Висоцький — ми віримо, що ви не «коти у мішку». Ринок вважає вас лідерами, покажіть країні як слід правильно змінити обличчя агросеткору! Стадіон так стадіон!», — говорить головний редактор AgroPolit.com.

Виконано за допомогою Disqus