Розпочалися онлайн-дебати між претендентами на пост аграрного міністра

28 серпня 2019 376 0
Розпочалися онлайн-дебати між претендентами на пост аграрного міністра
phm.gov.ua

В приміщенні «Україна Інформ» (вул. Кирилівська (Фрунзе), 102) сьогодні о 13:00 розпочнуться онлайн-дебати, ініційовані AgroPolit.com, на тему «Стратегії розвитку агросектору» між кандидатами на посаду аграрного міністра, рекомендованих аграрним ринком.

Переглянути пряму трансляцію можна на сайті «Україна Інформ».

Посилання на пряму трансляцію дебатів:

Кожен бажаючий може поставити запитання будь-кому з учасників у коментарях під час онлайн-трансляції.

«Ми організовуємо перші в історії Україні онлайн-агродебати, спираючись на позитивний досвід аналогічних президентських дебатів на стадіоні між Володимиром Зеленським та Петром Порошенком. AgroPolit.com запрошує всіх 18 осіб (15 були в опитуванні, а троє додалися за останній тиждень), яким ринок готовий довірити долю агросектору на наступні 5 років, щоб разом почути їхнє бачення розвитку АПК за ключовими напрямами (ринок землі, приватизація, оподаткування, розвиток експорту, протидія рейдерству та інше)», — розповіла деталі онлайн-дебатів головний редактор AgroPolit.com Наталія Білоусова.

Нагадаємо, що 1 серпня 2019 р. ми спільно з нашими колегами запустили онлайн-голосування серед своїх читачів на тему, кого вони хочуть бачити новим міністром в аграрному кріслі.

Виконано за допомогою Disqus