Українські звіроферми утилізували 25 тисяч тонн відходів птахофабрик

26 серпня 2019 340 0
Українські звіроферми утилізували 25 тисяч тонн відходів птахофабрик
biz.nv.ua

За І півріччя норкові ферми в Україні утилізували понад 25 тис. т відходів птахоферм і рибзаводів, як корм для тварин, що на 10% більше, ніж минулого року. Про це розповів Президент Асоціації звірівників України Олександр Дикий. Повідомляє прес-служба Асоціації звірівників україни.


Він також зазначив, що норкові господарства є природним утилізатором побічних продуктів тваринництва без побічних ефектів.

«Екологічна функція звіроферм, що створює збалансований ринок, складає конкуренцію утилізуючим компаніям у 22 країнах Європи, де розвинене звірівництво. Наприклад, Польща є головним експортером м'яса птиці на європейському ринку. Однією зі складових цього успіху є норкові ферми, які купують відходи птахофабрик для годівлі хутрових тварин, чим суттєво знижують кінцеву вартість продукції. Якби не звіроферми, то всі ці відходи треба було б спалювати, а пташникам «спалювати» великі суми за утилізацію, які б відбилися на гаманці споживача. Німецькі утилізуючі компанії борються в Польщі з норковими фермами за відходи птахоферм і рибзаводів, намагаючись на законодавчому рівні заборонити звіроферми», — зауважив Олександр Дикий.

 Читати за темою: Українські норкові ферми отримали міжнародний сертифікат

Виконано за допомогою Disqus