Уряд дозволить іноземцям купувати землі

3 вересня 2019 547 0
Уряд дозволить іноземцям купувати землі
Уряд дозволить іноземцям купувати землі

Після відкриття ринку, яке Уряд анонсує влітку наступного року, дозвіл на купівлю земель отримають як українські громадяни, так і іноземці. Про це повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV, передає Урядовий портал.

«Нам потрібно дозволити операції з землею для всіх, хто має можливість її обробляти. В тому числі для іноземних громадян, але за умови, якщо вони реєструють юридичну особу в Україні і сплачують тут податки», — додав він.

За словами прем’єра, він та його команда разом з експертами зі Світового банку прорахували 25 сценаріїв, за якими можна відкрити ринок землі.

«Ми подивились на те, в яких комбінаціях ефект від відкриття землі буде максимальний. За якої моделі реформи ми, як українці, зможемо отримати максимальне економічне зростання, а 1% зростання ВВП — це приблизно 15 млрд грн додаткових у бюджеті. Це означає, що у нас будуть додаткові гроші, щоб будувати школи, дороги, інфраструктуру, вкладатись в освіту і так далі», — зазначив Олексій Гончарук.

Нагадаємо, він також зазначив, що Україна має створити умови, щоб у разі відкриття ринку у фермерів була можливість купити земельну ділянку

Виконано за допомогою Disqus