У кооперативі на Кіровоградщині почали вирощувати павловнію

27 вересня 2019 243 0
У кооперативі на Кіровоградщині почали вирощувати павловнію
startupnetwork.kzУ кооперативі на Кіровоградщині почали вирощувати павловнію

Кооператив «Фенікс Еко Гармонія» з Маловисківського району на Кіровоградщині функціонує з вересня минулого року, його очолює Сергій Сауленко. Про це повідомляє SuperAgronom.com.

Читати за темою: Як не посадити «контрабас», або Пригоди павловнії в Україні

Основною метою діяльності кооперативу є вирощування високоенергетичної культури — павловнії, на занедбаних та не придатних для товарного сільського господарства земельних ділянках.

Засновники кооперативу навчилися вирощувати павловнію з насіння, і варто наголосити, що така практика показала успішний результат.

Павловнія — одне з найоригінальніших видів дерев, які використовуються у багатьох галузях виробництва. Це невибагливе, швидке у зростанні дерево. Вже через 3-4 роки після висадки ці насадження утворюють повноцінний лісовий масив, який через 5 років може досягти 8-10 м висоти. До того ж ця рослина має здатність відновлювати свій ріст після повного опилу, саме тому його ще називають дерево-фенікс.

Окрім цього, дерева павловнії здатні очищати і відновлювати забруднені ґрунти. Рослина має ще один плюс — навесні дерева неймовірно красиво цвітуть протягом 40-60 днів, а їх вражаючий запах дуже приваблює бджіл. До того ж мед павловнії має лікувальні властивості.

Виконано за допомогою Disqus