Уряд удосконалив правила здійснення органічного виробництва в Україні

24 жовтня 2019 149 0
Уряд удосконалив правила здійснення органічного виробництва в Україні
Kurkul.comУряд удосконалив правила здійснення органічного виробництва в Україні

Кабінет Міністрів 23 жовтня встановив детальні правила господарської діяльності в сфері органічного виробництва в Україні. Відповідна постанова сприятиме формуванню ефективної державної політики у сфері органічного виробництва в Україні. Про це повідомила прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Читати більше: Органік стандарт: як сертифікувати своє господарство? 

Урядова постанова встановлює детальні правила органічного рослинництва, тваринництва (в тому числі, специфічні вимоги до органічного птахівництва та бджільництва), грибівництва, аквакультури, виробництва органічних морських водоростей, органічних харчових продуктів та кормів, заготівлі органічних об’єктів рослинного світу, а також особливості застосування винятків, ведення паралельного та одночасного виробництва, зберігання, перевезення та маркування окремих видів органічної продукції.

Ухвалення постанови має на меті забезпечити належне та ефективне функціонування ринку органічної продукції, а також створити прозорі умови ведення господарської діяльності у сфері виробництва та обігу органічних продуктів. 

Також нові правила ведення господарської діяльності у сфері органічного виробництва дозволять знизити рівень забруднення атмосферного повітря, води, земель синтетичними речовинами, у тому числі агрохімікатами, пестицидами, а також відходами тваринництва, сформувати якісні умови утримання певних видів тварин для задоволення їхніх поведінкових потреб. 

Виконано за допомогою Disqus