Компанія Väderstad представляє ножові диски CrossCutter Carrier XL

18 листопада 2019 50 0
Компанія Väderstad представляє ножові диски CrossCutter Carrier XL
VäderstadКомпанія Väderstad представляє ножові диски CrossCutter Carrier XL

Компанія Väderstad представляє нове технічне рішення для дискового культиватора Carrier XL 425-625 у вигляді додаткової опції ножового диска CrossCutter. Про це повідомляє Traktorist.ua з посиланням на прес-службу Väderstad.

Carrier XL, обладнаний ножовим диском CrossCutter, матиме ще більший діапазон можливостей та зможе здійснювати обробіток ґрунту на глибину 3-5 см. Ножові диски CrossCutter від компанії Väderstad відкривають додаткові можливості для ефективного обробітку ґрунту та більшої продуктивності.

«Так як і ножовий диск CrossCutter представлений у 2018 р. для ультраповерхневого обробітку ґрунту, як опція для дискових культиваторів Carrier, нова версія ножових дисків XL CrossCutter дозволить Carrier XL 425-625 перейти від глибокого обробітку до поверхневого обробітку з робочою глибиною від 3 см. Це відкриє вам нові агрономічні можливості культиватора Carrier XL»,  — пояснив старший віце-президент із продажу та маркетингу у компанії Väderstad Маттіас Ховнерт.

Поверхневий обробіток зумовлює створення мілкого насіннєвого ложа, що збільшує кількість і час необхідний для проростання насіння падалиці. Дослідження доводять, що насіння бур’янів з глибини 6 см на 2-4 дні пізніше проростає ніж насіння бур’янів з глибини 4 см.

«Завдяки скороченню часу, витраченого на очікування проростання падалиці наступна культура може бути посіяна раніше. Альтернативно, цей додатковий час надає великі можливості для здійснення заходів для збільшення потенціалу врожайності, підвищення чистоти поля, збереження вологи»,  — говорить Маттіас Ховнерт.

Обробляючи верхній шар ґрунту, ножовий диск CrossCutter зберігає вологу для наступної культури. «Здійснюючи підрізання в оброблювальному шарі, диск CrossCutter повністю порушує капілярність та закриває цінну для майбутньої культури вологу ґрунту.

«Робоча глибина на 3-5 см зумовлює висушування мінімального шару ґрунту, у той час як велика кількість рослинних решток допомагає відбивати сонячне світло для подальшого збереження вологи»,  — каже Маттіас Ховнерт.

Ножові диски CrossCutter виготовляють з високоякісної шведської сталі V-55 по запатентованій технології, що розроблена спеціалістами на найсучаснішому заводі із виготовлення дисків, доліт та розпушувальних лап Väderstad Components в Överum, що у Швеції.

Новий 510-мм диск CrossCutter Disc офіційно представлений на міжнародній виставці Agritechnica 2019 у Ганновері (Німеччина) і буде доступний для Carrier XL 425-625 з листопада 2019 р.

Виконано за допомогою Disqus