Аграрії Запоріжжя виступили проти ринку землі

29 листопада 2019 185 0
Аграрії Запоріжжя виступили проти ринку землі
Facebook

Наступної середи Верховна Рада планує розглянути у другому читанні законопроект про земельну реформу №2178-10, який передбачає відкриття ринку землі. Запорізькі аграрії виступають проти його прийняття. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив директор ТОВ «Агрофірма Ольвія» і ТОВ «Агро-Давидівка» Анатолій Тиховод.

Сьогодні кілька сотень сільгоспвиробників зі всієї Запорізької області зібралися в Таврійському агротехуніверситеті ім.Д.Моторного, щоб сказати «ні!» продажу землі.

«Розпочали роботу загальних зборів Аграрного громадського активу Запорізької області. Аудиторія переповнена. Біда об'єднала всіх», — написав аграрій.

Сільгоспвиробники впевнені, що законопроект вимагає ретельного доопрацювання. В іншому випадку Україна ризикує втратити не лише свої землі, але і суверенітет.

Виступивши проти розпродажу української землі, аграрії Запорізької області заявили про готовність протестувати під парламентом під час засідання Верховної Ради 4 грудня. Сільгоспвиробники запевняють: вони зроблять все, щоб бути почутими владою.

«Інформацію про подальші дії отримуємо у обласному і районних штабах! Гуртуймося і УКРАЇНА переможе!!!», — підсумував Анатолій Тиховод.

Виконано за допомогою Disqus