В Сумах відкрили Smart полігон

4 грудня 2019 94 0
В Сумах відкрили Smart полігон
СНАУ

На базі Сумського Національного Аграрного Університету відкрили Smart полігон, який став елементом Центру точного землеробства. Повідомляє Traktorist.ua

Як зазначив декан інженерно-технологічного факультету Михайло Довжик, площа полігону становить 800 м². Довжина — 45 м, а ширина — 25 м.

За його словами, полігон буде поліфункціональним. Його планується використовувати у навчальному процесі, для проведення науково-технічних експериментів і досліджень сільгосптехніки виробниками.

На полігоні будуть проводити заняття не лише для студентів-механіків, майбутніх фахівців агрономічних і будівельних спеціальностей, а й курси підвищення кваліфікації та перепідготовки.

«У Центрі точного землеробства СНАУ не лише навчаються студенти, а й проводяться курси підвищення кваліфікації та перепідготовки. Це відбувається у міжсезоння, коли немає можливості працювати на закритому ґрунті. Так і з’явилася ідея відкриття критого полігону», — зазначив Михайло Довжик.

У рамках перших випробувань ґрунту на полігоні було успішно відпрацьовано практичні навички налаштування ґрунтообробної та посівної техніки.

Читати за темою: Микола Панчук: Digital у агросекторі — можливості та перспективи

Виконано за допомогою Disqus