В Україні зростуть площі під кукурудзою

25 грудня 2019 1419 0
В Україні зростуть площі під кукурудзою
Kurkul.comВ Україні зростуть площі під кукурудзою

У 2019 р. площі під кукурудзою в Україні зросли до 4,97 млн га, що на 8,6% більше, ніж у 2018 р. Стійкі тенденції до збільшення площ культура демонструє всі останні роки. За словами аграріїв, 2020 р. не стане винятком. Про це повідомляє SuperAgronom.com.

Більшість опитаних виданням агровиробників повідомили, що наступного сезону площі під кукурудзою зменшувати не будуть, навпаки, дещо збільшать.

За словами сільгоспвиробників, частково збільшення площ під кукурудзою у наступному році викликане цьогорічними проблемами з озимим ріпаком: деякі площі, які передбачалися під ріпак, пересіватимуть, адже місцями не те щоб не отримали гарних сходів, а й вони відсутні взагалі.

Аналітики ринку відзначають, що в Україні поступово відбувається переорієнтація структури виробництва зернових культур у напрямку кукурудзи, оскільки ця культура має високу врожайність, стійка до погодних умов і затребувана на міжнародних ринках.

На даний час на виробництво кукурудзи припадає вже понад 50% від загального обсягу виробництва зерна в країні, причому ця цифра зростала поступово протягом останніх 20 років.

Виконано за допомогою Disqus