Після прослуховування Кабміну Гончаруку готують двох віце-прем'єрів з економіки

16 січня 2020 636 0
Олексій Гончарук, прем’єр-міністр України
hdelo.uaОлексій Гончарук, прем’єр-міністр України

Відставки прем’єр-міністра Олексія Гончарука та всього Кабміну через економічні одкровення та критику економічних знань Володимира Зеленського найближчим часом не буде. Про це повідомляє AgroPolit.com з посиланням на джерела в Офісі президента.

Так, є кілька цікавих нюансів у цій ситуації.

«Перший — запис зробила Юлія Ковалів, а не відповідні секретні служби. Другий — прем’єр-міністр не піде у відставку, хоча заява написана і передана ним Зеленському. Третій — Зеленський після цього всього сам дзвонив Гончаруку і в цій розмові приємного було мало, але уряд буде і далі працювати. Четвертий нюанс — в найближчому часі Гончарука міняти не будуть, але посилять Кабмін одним чи двома віце-прем’єрами: на них зараз розглядають три кандидатури — Сергія Тігіпка, Валерія Хорошковського та Юлію Ковалів», — повідомили в Офісі президента.

Нагадаємо, вчора у мережі з'явилася інформація, що прем'єр-міністр Олексій Гончарук начебто написав заяву про звільнення через оприлюднення запису, де він визнає, що він «повний профан в економіці» та не надто коректно висловлюється щодо розуміння президентом фінансових моментів. У КМУ заперечили інформацію про відставку Гончарука.

Виконано за допомогою Disqus

+ 20° ... + 12°

Вітер

1.2м/с

Опади

0.5мм

Вологість

61%