Гончарук написав заяву про відставку

17 січня 2020 261 0
Олексій Гончарук, прем’єр-міністр України
vgolos.com.uaОлексій Гончарук, прем’єр-міністр України

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук написав заяву про відставку та передав її на розгляд президенту. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Я прийшов на посаду — виконувати програму Президента. Він є для мене взірцем відвертості та порядності. Проте, щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до Президента, я написав заяву про відставку та передав її Президенту з правом внесення в Парламент», — написав Олексій Гончарук.

Він також підбив підсумки роботи команди презединта за чотири місяці:

  • підготовка газотранспортної системи до переходу на європейські правила, що дозволило підписати новий транзитний договір та знизити платіжку за опалення для більшості українців до 30%;
  • перезавантаження топ-керівництва органів державної влади;
  • успішні перемовини з Міжнародним валютним фондом та досягнення домовленості про угоду на робочому рівні;
  • покращення позицій України у міжнародних рейтингах і зменшення вартості гривневих запозичень з 18% до 9%.

«Стосовно нашої команди скажу відверто: це команда порядних людей. Саме тому я не припиню повторювати цю тезу: на топ-рівні в Уряді корупції немає. Якщо якісь прояви і залишилися на нижніх рівнях, то лише тому, що ми ще не встигли до них дістатися.

На жаль, за кілька місяців досить складно знищити кримінальні схеми, які вибудовувалися десятиріччями. Головне, що зупинятися ми не маємо права та не будемо! Як би цього не хотіли наші опоненти, що звикли жити у тіні. Тому вони застосовують кожну можливість, щоб знищити віру людей у владу», — написав Олексій Гончарук.

 

В Офісі президента підтрвердили отримання відповідної зяви від Олексія Гончарука.

«Президент України отримав подане Прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком прохання про відставку. Глава держави розгляне зазначену заяву. Про результати розгляду Офіс Президента України повідомить окремо», — йдеться у повідомленні Офісу.

Нагадаємо, 15 січня в Україні оприлюднили записи прослухування Олексія Гончарука із лав ради.

Проте, ніхто не очікував відставки прем’єр-міністра та Кабміну через економічні одкровення та критику економічних знань Володимира Зеленського.

Виконано за допомогою Disqus