Виробництво цукру в ЄС скоротиться до 17,5 млн т — прогноз

20 січня 2020 22 0

За прогнозом S&P Global Platts Analytics, у 2019/2020 МР в ЄС виробництво цукру зменшиться на 443 тис. т — до 17,488 млн т. Про це повідомляє прес-слудба НАЦУ «Укрцукор».

Нагадаємо, Україна більш ніж вдвічі скоротила експорт цукру.

Причиною такого скорочення експерти називають посушливі погодні умови на початку сезону та сильні зливи наприкінці сезону. Таким чином не компенсувати скорочення посівних площ в основних країнах-виробниках — Франції та Німеччині врожайністю буряків.

AB Sugar, власник British Sugar, заявив, що більша врожайність буряків компенсує скорочення посівних площ у Великобританії, де очікується збільшення виробництва цукру 2019/2020 МР (жовтень-вересень) на 3 тис. т — до 1,18 млн т.

У підрозділі Associated British Foods, повідомили, що в Іспанії виробництво бурякового цукру очікується нижчим рівня минулого року — 210 тис. т через меншу посівну площу, але це скорочення буде компенсовано збільшенням обсягів переробки цукру-сирцю. 

В AB Sugar  додали, що за межами Європи, в Illovo (південно-африканський виробничий підрозділ), очікується виробництво цукру на рівні  1,7 млн т, що в цілому відповідає минулорічним показникам. Проте,  виробництво в ряді інших країн буде обмежене через сильні зливи наприкінці сезону.

Щодо китайського виробничого підрозділу, компанія очікує, що виробництво цукру зменшиться на 19 тис. т — до 130 тис. т, але завдяки кращій якості врожаю буряків очікується збільшення операційних результатів.

Виконано за допомогою Disqus