Міністерство аграрної політики повернуть у Кабмін — джерело

20 січня 2020 1110 0
Міністерство аграрної політики повернуть у Кабмін — джерело

Міністерство аграрної політики та продовольства України планують знову включити в структуру Кабінету міністрів, пише Agropolit.com.

За інформацією видання, перші розмови про це розпочалися після 100 днів уряду, коли стало зрозуміло, що МЕРТ не справляється з «аграрним фронтом».

Ще одна імовірна причина повернення Мінагрополітики — це земельна реформа, яку інформаційно МЕРТ «програло», як каже джерело видання. Тому президент хоче бачити на цьому напрямку людину, яка знайде спільну мову з суспільством.

Нагадаємо, у вересня 2019 року Кабінет міністрів України офіційно приєднав Міністерство аграрної політики і продовольства до Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Читайте: Ліквідація Мінагрополітики — реакція учасників ринку

Також є версія, що пропозиція про поновлення Мінагрополітики виникла під час останньої розмови прем’єра Олексія Гончарука та Володимира Зеленського

«Прем'єр-міністр Гончарук сказав йому, що на МЕРТ навалилося дуже багато фронтів, тому всі в міністерстві стомлені. В принципі, Тарас Висоцький тягне цей напрям нормально, немає провалів. Але посилення роботи по агро в межах окремого міністерства й поновлення Мінагрополітики давало б кращий результат, тому й прозвучала така пропозиція. Зараз реалізація цієї ідеї 50% на 50%», — говорить джерело.

Після скандалу з прослушкою президент України теж озвучив можливий варіант розділення МЕРТу на два відомства, а самому Гончаруку готують двох віце-прем'єрів з економіки на допомогу.

«Було об’єднання деяких міністерств і ви знаєте, що у нас професійний кадровий голод, тому об’єднували деякі міністерства. Але час показав (і ми бачимо), що деякі з об’єднаних міністерств мають бути розділені. Напевно, є питання до МЕРТу: воно займається і сільськими господарством, і всім... Потрібен від вас новий концепт і підхід щодо нього», — зазначив президент України.

Виконано за допомогою Disqus