У школах планують відновити програму Склянка молока

8 лютого 2020 245 0
У школах планують відновити програму Склянка молока
Essential Baby

В українських школах можуть відновити програму «Склянка молока», яка діє у багатьох європейських країнах та свого часу існувала у декількох регіонах України, пише Osvita.ua.

Про це йшлося під час Skype-наради дружини президента Олени Зеленської з керівником Черкаської ОДА Романом Боднаром.

Чиновники обговорили підготовку пілотного проекту, який має на меті забезпечити в раціоні дітей достатню кількість молочних та кисломолочних продуктів.

«Оскільки програма «Склянка молока» продемонструвала ефективність і позитивний вплив на здоров’я дітей, було запропоновано її відновити. Черкащина зголосилася стати пілотним регіоном для впровадження подібного проекту та вже розпочала його розробку», — ідеться в повідомленні. 

При розробці проекту взяли до уваги побажання батьків, які просили, щоб у раціоні школярів було не лише цільне молоко, а й кисломолочні продукти. Тому вирішили не обмежувати проект конкретною категорією продуктів, а комплексно працювати над запровадженням збалансованого харчування.

Роман Боднар наголосив на потребі зосередитися на технічному оснащенні їдалень, зокрема харчоблоків. Тож, за домовленістю, впродовж лютого буде прописаний план проекту з урахуванням деталей. Далі його узгоджуватимуть профільні міністерства.

Виконано за допомогою Disqus