Розгляд правок до земельного законопроекту продовжать наступного тижня

7 лютого 2020 415 0
Розгляд правок до земельного законопроекту продовжать наступного тижня
Kurkul.com

У парламенті сьогодні продовжили розглядати наступний блок правок до земельного законопроекту №2178-10. Таким чином, у сесійній залі заслухали 216 правок. Продовжити роботу над законопроектом, який має після прийняття у другому читанні відкрити ринок землі планують через тиждень. Повідомляє AgroPolit.com.

Нагадаємо, вчора депутати завершили розгляд правок о 19:30. Серед розглянутих правок, депутати підтримали лише запропоновану депутатом від фракції «Слуга народу» Ігорем Фрісом та групою депутатів правку №48, яка стосується земельного сервітуту.  

«Рейдери діють дуже цікаво – вони скупляють ділянки по периметру, залишаючи землю всередині. Тим самим не даючи власнику земельної ділянки всередині добратися до своєї землі. Право земельного сервітуту – це право проїзду та проходу до належної земельної ділянки. Це необхідно, щоб жодним чином не мали можливості недобросовісні рейдери рейдернути земельну ділянку всередині поля. Це стосується масивів земель. У Земельному кодексі передбачено, що є право орендарям мати доступ до свого земельного сервітуту. То тут ми передбачаємо обов’язок земельного сервітуту, який буде вписуватись в договір купівлі-продажу», – сказав Ігор Фріс.

За проголосували 286 депутатів, правку прийнято, її долучать до законопроекту № 2178-10.

Виконано за допомогою Disqus