В Україні стартує акція Стоп-перегруз!

18 лютого 2020 260 0
В Україні стартує акція Стоп-перегруз!
В Україні стартує акція Стоп-перегруз!

Недіючий габаритно-ваговий контроль руйнує дороги та знищує чесну конкуренцію в галузі перевезень, не даючи їй розвиватись. Тому спільнота зернових перевізників закликала всіх небайдужих приєднуватись до акції «Стоп-перегруз!». Захід покликаний інформувати  суспільство про дійсні причини і наслідки недіючого габаритно-вагового контролю в Україні, повідомляють організатори. 

Один із організаторів акції керівник сервісу Zernovoz.ua Олександр Мащенко пояснює, що головну відповідальність за руйнуванння доріг покладають на зернових перевізників.

«Особливо обурює, коли до звинувачення додають першу ліпшу фотографію зерновоза, нібито будь-який зерновоз обов'язково везе перегруз. Не дивлячись на те, що в галузі перевезень зернових дійсно існує велика кількість перевізників, що не гребують перегрузами аби знизити собівартість і перебити ціну на замовлення, все ж хочеться стати на захист перевізників, серед яких є чимало чесних підприємців, які самостійно долучаються до контролю і поширюють культуру ведення чесного бізнесу», — пояснив Олександр Мащенко


Перевізники закликають всіх небадужих, хто втомився розбивати автівки на дорогах України, поширити інформацію про дану акцію та підписати петицію до Кабміну аби звернути увагу на ситуацію. 

Отримати  більше інформації можна на стенді Zernovoz.ua №324 у павільйоні 1С на виставці АгроВесна 2020 або на сайті «Стоп-перегруз!».

Виконано за допомогою Disqus