Попит на пшеницю та ріст валютних цін на кукурудзу — аналітика від G.R. Agro

3 квітня 2020 2312 0
Попит на пшеницю та ріст валютних цін на кукурудзу — аналітика від G.R. Agro
Попит на пшеницю та ріст валютних цін на кукурудзу — аналітика від G.R. Agro

Прес-служба компанії G.R. Agro поділилась аналітикою щодо цін на зернові та зернобобові.

Так ціни на продовольчу пшеницю продовжують зростати.  Проте кількість пропозицій  зберігається невисокою. Аналітики не виключають зниження темпів зростання цін попиту.

Наразі ціни переробних підприємств з вівторка зросли в середньому на 50-70 грн /т і знаходяться в діапазоні 5600 - 6300 грн /т з урахуванням вартості доставки зернової на підприємство.

Зацікавленість до закупівель продовольчої пшениці в портах залишається досить високою, що сприяє підвищенню, як валютних, так і гривневих цін на умовах поставки СРТ-порт. Валютні ціни попиту на зернову з вівторка зросли на 4-6 USD/т й озвучуються в діапазоні 197-203 USD/ т (глибоководні порти).

Щодо фуражної пшениці, то комбікормові й тваринницькі підприємства продовжують проявляти стабільний інтерес до закупівель зернової, що на тлі невисокої кількості пропозицій надає додаткову підтримку цінам.

Ціни попиту переробних підприємств озвучуються до 6200 грн / т (СРТ). Максимальні ціни характерні, як правило, для підприємств південних областей, 5500 - 6200 грн/т. Експортно-орієнтовані компанії озвучують ціни попиту в діапазоні 190-198 USD/т. Прогнози обіцяють збереження високого попиту на цю зернову.

На фоні інших зернових попиту на фуражний ячмінь наразі не спостерігається. Деякі покупці підвищують ціни попиту в середньому на 50-70 грн /т для залучення необхідних партій зернової. Попит з боку переробних підприємств спостерігається за цінами в діапазоні 4300-5250 грн /т, в залежності від регіону й обсягу партії.

У портах ціни попиту не перевищують 5100 грн / т. Валютні ціни в портах залишаються практично без змін — 156-157 USD/т. Аналітики прогнозують зниження попиту на фуражний ячмінь.

 Не радує аграріїв і фуражна кукурудза . Негативний вплив на український ринок кукурудзи надає зниження цін на Чикаго, яке стало наслідком опублікованого у вівторок 2 квітня прогнозу USDA про посівні площі під новий урожай в США (прогнозоване збільшення посівних площ значно перевищило очікування учасників ринку). Валютні ціни попиту в портах зросли в середньому на 1-2 USD /т і знаходяться в діапазоні 165-168 USD /т Гривневі ціни в портах частіше за все не перевищують 5500 грн/т.

 

Виконано за допомогою Disqus