Реклама

Аналітики прогнозують зниження цін на кукурудзу та ячмінь

8 квітня 2020 88 0
Аналітики прогнозують зниження цін на кукурудзу та ячмінь
Kurkul.com

Аналітики G.R. Agro прогнозують зниження цін на фуражну кукурудзу та фуражний ячмінь.

«На ринку фуражного ячменю зберігається відносно стабільна цінова ситуація. Кількість пропозицій зернової зберігається на низькому рівні, при цьому попит характеризується як помірний. Проте подальше укріплення гривні впливатиме на ціни, тобто сприятиме їх зниженню», — зазначають аналітики.

Діапазон цін попиту з боку переробних підприємств спостерігається за цінами в діапазоні 4300–5050 грн/т.

У портах ціни попиту не перевищують 5050 грн/т. Валютні ціни в портах знизились з минулого четверга в середньому на $2/т і не перевищують $160/т.

Читати за темою: Попит на пшеницю та ріст валютних цін на кукурудзу — аналітика від G.R. Agro

Зниження цін на кукурудзу на зовнішньому ринку зберігається. Гривневі та валютні ціни на зернову в Україні мають різноспрямовані цінові тенденції залежно від терміновості закупівель, порту й інших чинників. Водночас у цілому на ринку помітні знижувальні цінові тенденції.

Згідно прогнозів аналітиків, збереження понижувальних тенденцій на зовнішньому ринку буде впливати на ціни на українську зернову.

На сьогодні гривневі ціни покупців у портах, як правило, не перевищують 5550 грн/т, що в середньому на 50 грн/т нижче рівня кінця минулого тижня.

Максимальний рівень валютних цін у портах знизився в середньому на $1/т. Ціни покупців залежно від порту не перевищують найчастіше $170/т.

Виконано за допомогою Disqus