Експерт розповів, скільки сільгосптехніки потрібно фермерському господарству

6 квітня 2020 4308 0
Експерт розповів, скільки сільгосптехніки потрібно фермерському господарству
Kurkul.com

Досвід вітчизняних фермерів та спеціалістів компанії «Амазоне-Україна» дозволив вивести «середнє арифметичне» щодо кількості та характеристик техніки, необхідної для швидкої та успішної посівної кампанії. Про це у спецпроекті Kurklul.com «Купити техніку для посівної: коротко про головне» розповів директор «Амазоне-Україна» Дмитро Давиденко.

На думку директора «Амазоне-Україна» Дмитра Давиденка, для проведення весняно-польових робіт буде достатньо:

  • одного трактора для підготовки ґрунту (150-200 к.с.);
  • одного — для роботи із сівалкою (80-170к.с.);
  • одного-двох — для вантажних перевезень (80 к.с.).

«Для обслуговування сівалок достатньо однієї вантажівки або трактора із причепом для насіння. Ще один вантажний автомобіль чи трактор для добрив. Для обприскувача потрібен трактор із бочкою для води, а також транспорт для доставки пестицидів. Також бажано мати телескопічний навантажувач або трактор із переднім ковшем», — зазначив експерт.

Для внесення твердих мінеральних добрив, за словами Дмитра Давиденка, на площі в 1 тис га, буде достатньо одного навісного розкидача, однієї зернової сівалки з можливістю внесення добрив, а також однієї сівалки точного висіву із можливістю налаштування для роботи з добривами. Для рідких добрив можна використовувати аплікатор Fertilizer Delivery Cart FDC.

На думку експерта, для підготовки полів під посів ярини, буде достатньо однієї дискової борони Catros шириною 4 або 5 м. Для агрофірми із 1 тис. га ріллі вистачить однієї просапної 8-рядкової сівалки, а також однієї зернової сівалки із робочою шириною близько 4 м.

«Якщо для господарства не є ключовим кліренс, можна закрити питання захисту одним причіпним обприскувачем типу Amazone UG 3000 або UX 32000 зі штангою 24–28 м», — підсумував він.

Читайте також: Уряд компенсує 25% на придбання вітчизняної сільгосптехніки

Виконано за допомогою Disqus