BEDNAR презентував універсальний дисколаповий агрегат

15 квітня 2020 235 0
BEDNAR презентував універсальний дисколаповий агрегат
BEDNAR FMT

У ході польової презентації 9 квітня, BEDNAR FMT продемонстрував свою нову розробку — універсальний дисколаповий агрегат ACTROS RO 4000. Презентація відбулася на Тернопільщині під патронатом компанії «ЛАН». Повідомляє Traktorist.ua, з посиланням на прес-службу компанії.

Демонстрація агрегату відбувалася по великій масі пожнивних решток кукурудзи (урожайність 120 кг/га) при глибині обробітку 25 см (де було ущільнення грунту), та робочій швидкості до 10 км/год. Потужність трактора становила 360 к.с. Результат виправдав усі очікування.

Потужний комбінований дисколаповий агрегат ACTROS RO здатний подрібнювати та перемішувати велику кількість рослинних решток за один прохід на глибину до 35 см (активне перемішування стійками Active-Mix), а також руйнувати ущільнені шари ґрунту без перемішування, використовуючи робочі плоскорізні стійки Zero-Mix.

Універсальність агрегату визначається його здатністю виконувати кілька операцій за один прохід, а саме: підривання ущільненого шару ґрунту, подрібнення пожнивних залишок, розбиття грудок та закриття вологи за допомогою прикочуючого котку. В залежності від умов та типів ґрунтів компанія пропонує кілька видів котків. 

Серед конструктивних переваг та особливостей машини є:

  • здатність агрегату до роботи без задніх котків завдяки робочим стійкам, розміщеним за транспортними колесами;
  • розташування транспортної вісі всередині агрегату, завдяки чому зменшено радіус розвороту в кінці гону;
  • захист стійки від перевантажень за допомогою вертикальної пружини, що має максимальне зусилля 750 кг.

Виробник стверджує, що ACTROS здатний замінити ряд агрегатів для основного обробітку. Машина призначена для агрегатування з енергосильними тракторами потужністю від 300 к.с. та забезпечення  продуктивності до 50 га/зміну при швидкості 9-10 км/год.

ACTROS RO вже надійшов у продаж до представників компанії в Україні та офіційних дилерів.

Виконано за допомогою Disqus