На Сумщині загинула частина посівів озимих культур

8 травня 2020 231 0
На Сумщині загинула частина посівів озимих культур
На Сумщині загинула частина посівів озимих культур

У Сумській області через несприятливі погодні умови в поточному сезоні загинуло понад 1,5 тис. га посівів озимих пшениці та ріпаку, повідомляє Департамент АПР Сумської ОДА.

Службовці зазначають, що погодні умови березня-квітня, які характеризувалися зниженням температури повітря та грунту нижче 0°С, негативно вплинули на стан озимих культур. Відсутність вологи та стрімке наростання денного температурного режиму негативно вплинули на їх подальший розвиток. Після поновлення весняної вегетації по всій території країни відмічено значні площі загибелі та зрідження посівів озимих культур.

«Станом на 28 квітня згідно з наявною в Департаменті агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації оперативною інформацією по сільськогосподарських підприємствах Буринського, Глухівського, Лебединського Недригайлівського, Охтирського та Шосткинського районів Сумської області спостерігається загибель озимих культур, а саме озимого ріпаку на площі 1150 гектарів та озимої пшениці – 440 гектарів »,— йдеться в повідомленні

Виконано за допомогою Disqus