У Китаї клонуватимуть ВРХ

44
0
У Китаї клонуватимуть ВРХ
Кurkul.comУ Китаї клонуватимуть ВРХ

Китай робить великий прорив у створенні клонів великої рогатої худоби, м’ясо якої будуть використовувати в їжу, пише Тheguardian.

«Ми працюємо над проектом, аналогів якого досі не існувало. На площі у 14 тис. кв м щороку буде створюватися 100 тис. ембріонів м’ясних порід корів, що складає 5% від усього об’єму преміальної яловичини у Китайській Народній Республіці», — сказав директор компанії BoyaLife (бюджет якої складає близько 200 млн юанів) Сюй Сяочун.

«М’ясо клонованих тварин повністю придатне до їжі і не наносить шкоду для здоров’я людини», — зазначив професор ветеринарної медицини коледжу Northwest A&F University Чжан Юн.

Окрім корів, компанія BoyaLife планує клонувати скакових коней і службових собак, що будуть здатні знаходити зниклих людей під час стихійних лих та сховані наркотики.

«Учені роблять це не тільки із практичних цілей, а і для досягнення історичних проривів у науці. Сподіваюся, що одного дня моя компанія зможе клонувати велику панду, яка знаходиться під загрозою зникнення», — заявив Сюй Сяочун.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus