Амазоне-Україна продовжує демо-тур сівалки Primera DMC 6000

15 травня 2020 182 0
Амазоне-Україна продовжує демо-тур сівалки Primera DMC 6000
Amazone

Компанія «Амазоне-Україна» спільно з «ТРІА» («Агро Шлях») продовжує проведення демо-туру сівалки Amazone Primera DMC 6000 з аплікатором для внесення рідких добрив FDC. Повідомляє Traktorist.ua.

Черговий захід заплановано на 19 травня. Його проведення відбудеться на базі Державного підприємства «Дослідне господарство «Зелені Кошари» Селекційно-генетичного інституту — національного центру насіннєзнавства та сортовивчення», яке знаходиться у с.Зелені Кошари Первомайського району Миколаївської області.

В повідомленні зазначається, що першою локацією, де стартував демо-тур стала агрофірма «Колос», що знаходиться у с.Пустоварівка, Київської області. Якість роботи сівалки була випробувана при сівбі чотирьох провідних культур господарства: яра пшениця, ярий ячмінь, горох і соя. Дослід включав розміщення контрольних ділянок площею по 3 га кожна з метою подальшого обрахування ефективності. Слід відмітити, що господарство зацікавлене у науково-обґрунтованому оцінюванні технічних можливостей агрегату. 

«У господарстві ми апробуємо сучасні технології та всі можливі елементи техніки на практиці. Результатами роботи сівалки Primera DMC 6000 я задоволений, як керівник господарства, так і як науковець. Бездоганна сівба, ряди не рвуться, глибина заробки рівномірна. Ця сівалка є достойним технічним рішенням, оскільки гарантує отримання рівномірних сходів», — розповів Леонід Центило, директор агрофірми «Колос».

Перевагою сівалки, яку відзначив Леонід Центило корисною для будь-якого господарства, є її універсальність, яку забезпечують два легко змінних висівних робочих органи. Це дозволяє змінювати рядковий потік на стрічковий і навпаки. Крім того, опція внесення рідких добрив, яку забезпечує аплікатор FDC.

«Опція внесення рідких добрив одночасно з сівбою не може не радувати. Оскільки наше підприємство є безпосереднім розробником як мінеральних, так органічних, у т.ч. рідких добрив. Тому ця тема для нас є цікавою. Нам вдалося об’єднати внесення як органічних, хімічних, так і бактеріологічних складових добрива. Це дає змогу зменшити екологічне навантаження на гектар. Наш проєкт передбачає дослідження сівби з внесенням різних видів рідких добрив. А сівалка Primera DMC 6000 якраз таки дає змогу реалізувати цей технологічний задум», — додав Леонід Центило.

Він зазначив, що з технікою Amazone господарство добре знайоме. 

«Знаємо та використовуємо. На мою думку, Amazone мають кращі механізми для розподілу добрив. Також маємо самохідний обприскувач. Що стосується сівалок, то я їх знаю з 90-х років. Вони бездоганні, не мають зносу та забезпечують високу якість сівби. Моє побажання аграріям від себе, як від практика та науковця, ця сівалка дійсно вирішує питання отримання сходів за різних ґрунтово-кліматичних умов з різним ступенем ґрунтової зволоженості», — сказав аграрій.

За словами виробника, Primera DMC 6000 — це універсальна високопродуктивна сівалка, яка оснащена унікальними долотоподібними сошниками. Вона ідеально підходить не лише для прямого посіву, але й для посіву по оранці. З робочою шириною до від 3 до 12 метрів та бункером до 13 тис. л, сівалка задовільнить вимоги господарств різного розміру.

Високий відсоток та рівномірність схожості, навіть за умов дефіциту вологи, забезпечуються можливістю точного ведення по глибині і розчищенням борозни долотоподібними сошниками з одночасним ущільненням посівного ложа, що посилює капілярний ефект.

Особливістю машини є інтелектуальна концепція бункера і магістралі подачі, яка забезпечує гнучкість при одночасному внесенні посівного матеріалу і добрив. Крім того, швидке автоматичне регулювання норми висіву відбувається під час роботи. Швидке калібрування на машині можливе завдяки системі TwinTerminal. Управління сівалкою здійснюється за допомогою терміналу ISOBUS, яким можна оснастити її за бажанням.

Виконано за допомогою Disqus