Зеленський на Волині розповів, кого не зачепить законопроєкт 3131

13 липня 2020 892 0
Зеленський на Волині розповів, кого не зачепить законопроєкт 3131
Kurkul.com

Володимир Зеленський сказав, що він підтримує законопроект №3131-д про введення податкового зобов'язання для аграріїв. Оскільки всі фермери повинні бути «білими» і сплачувати податки. Про це йдеться у матеріалі «Розмова з президентом: Євген Дудка про законопроект 3131 та ринок землі» на Kurkul.com.

Зазначається, що на початку липня у межах робочої поїздки до Волинської області Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з представниками місцевого бізнесу, в ході якої Євген Дудка, засновник компанії «Волинь-Зерно-Продукт», задав ряд питань, які хвилюють кожного представника агросфери.

Як зазначив Євген Дудка, аграрії — це підприємці, які на свій страх і ризик ведуть сільськогосподарську діяльність, і ведуть її всі по різному: хтось працює в «сіру», хтось в «чорну», а хтось — в «білу».

«Тобто є така позиція, що потрібно створити єдиний інвестиційний клімат, який змусить працювати всіх в «білу» і платити податки. Зараз крутиться законопроект 3131, який змусить економічними важелями сплачувати єдиний внесок. Ви за нього, чи яка ваша позиція?», — сказав Євген Дудка.

Володимир Зеленський розповів, що він підтримує цей законопроект, оскільки він виведе з «тіні» весь сектор фермерства.

«Мені здається, це правильно, всі повинні платити податки. Всі повинні бути «білими», «сірих» і «чорних» не повинно бути, саме про це законопроект. Але його ще доробляють, щоб зовсім маленьких фермерів не рахували, наприклад, у кого город. Вони хай працюють як і працювали, вони ж про себе, а не про заробіток», — підсумував президент.

Читайте також: 

Виконано за допомогою Disqus