Укрдержфонд оголосив конкурс із надання кредитів фермерським господарствам

22 липня 2020 104 0
Укрдержфонд оголосив конкурс із надання кредитів фермерським господарствам
Kurkul.com

Український державний фонд підтримки фермерських господарств (Укрдержфонд) оголосив конкурс на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам». Про це повідомляє прес-служба Укрдержфонду.

«Переможці конкурсу отримують фінансову підтримку на поворотній основі у розмірі, що не перевищує 500 тис. гривень, із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що до участі в конкурсі допускаються всі фермерські господарства, крім тих, які мають заборгованість перед Укрдержфондом та його регіональними відділеннями, яких визнано банкрутами, щодо яких порушено справу про банкрутство та які перебувають у стадії ліквідації, а також у яких виявлено факти незаконного одержання та/або нецільового використання бюджетних коштів.

Конкурс проводиться в два етапи. Заявки та документи приймаються регіональними комісіями з 21 липня 2020 р. по 19 серпня 2020 р.

«Заявки та документи подаються керівником фермерського господарства (уповноваженою особою) особисто або надсилаються рекомендованим листом на адресу регіонального відділення Укрдержфонду. Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються», — зазначили у відомстві.

Читайте також: В Україні поетапно знижуватимуть податок для малих фермерів

Виконано за допомогою Disqus