Ситуація із врожаєм сої та кукурудзи в Україні плачевна — фермер

8 вересня 2020 10206 0
Ситуація із врожаєм сої та кукурудзи в Україні плачевна — фермер
Kurkul.com

Частина посівів кукурудзи через умови цього літа навіть не зав’язала качани, частина сої скинула нижні боби і не зав’язала верхніх. Ситуація по цих культурах дуже плачевна. Про це розповів Дмитро Колісник, заступник керівника агрофірми «Златопіль» з Полтавщини у матеріалі «Ранні зернові ― урожай 2020: очікування vs реальність» на Kurkul.com.

Проте, за словами фермера, цього року у господарстві зібрали по 4,5 т/га пшениці, 4 т/га гороху, 5 т/га ячменю і 2,8 т/га ріпаку.

«Якість пшениці, наприклад, задовільна, клас другий і третій. Щоправда, у цьому сезоні ми посіяли її менше. Усе одно в порівнянні з минулим роком урожай менший. Причиною, вважаю, стали весняні приморозки, які дали стрес і подекуди знищили частину рослин у посівах», — розповів аграрій.

Він зазначив, що наступного року все одно працюватимуть за прикладом 2020 року і сильно змінювати площі під культурами не будуть.

«Але в осінню посівну йдемо і орієнтуємося на кількість опадів. Зараз ситуація виглядає так, що ріпак не виходить посіяти через нестачу опадів, тому ловимо ці моменти», — підсумував Дмитро Колісник.

Читайте також:

Виконано за допомогою Disqus

- 6° ... - 9°

Вітер

2.1м/с

Опади

0мм

Вологість

53%