Аграрним комітетом розпочато розгляд законопроєкту про ветеринарну медицину

8 жовтня 2020 29 0
Аграрним комітетом розпочато розгляд законопроєкту про ветеринарну медицину
Kurkul.com

Вчора, 7 жовтня, на засіданні Комітету з питань аграрної та земельної політики розпочали розгляд пропозицій і поправок до прийнятого в першому читанні законопроєкту №3318 «Про ветеринарну медицину та благополуччя тварин». Про це повідомив народний депутат Микола Кучер, пише AgroPolit.com.

Він зазначив, що основною метою законопроєкту є наближення нашого законодавства до актів ЄС і впровадження в Україні світових стандартів, які регулюють питання здоров’я і благополуччя тварин

Крім того, Микола Кучер повідомив, що чинні норми ветмедицини давно потрібно змінити, бо наразі ми й досі живемо за законом редакції 1992 р.

«Загалом, законопроєкт №3318 — це не тільки про ветеринарію, а й, в першу чергу, про безпеку людей через забезпечення захисту здоров’я та благополуччя тварин, виробництва та обігу безпечних ветеринарних препаратів, субстанцій, лікувальних кормів і преміксів для таких кормів, а також речовин з анаболічними, протимікробними, протипаразитарними, протизапальними, гормональними чи психотропними властивостями, які можуть використовуватися як ветеринарні препарати», — додав нардеп.

Нагадаємо, що в Україні змінять правила ідентифікації та реєстрації тварин.

Виконано за допомогою Disqus

+ 23° ... + 15°

Вітер

3.4м/с

Опади

0мм

Вологість

72%