Владі потрібно наважитися на земельну реформу — думка

31 грудня 2015 110 0
Політики мають відмовитися від тактики «українського ліберального консерватизму»
Latifundist.comПолітики мають відмовитися від тактики «українського ліберального консерватизму»

Щоб земельна реформа запрацювала і принесла «плоди» в економіку країни, нашим політикам потрібно відмовитися від тактики «українського ліберального консерватизму» і взятися за справу. Про це Latifundist.com сказав голова Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко.

На його думку, якщо у наступному році ситуація у країні буде більш-менш спокійною і надійною, зважаться проблемні питання з іноземними партнерами України, і наша влада все-таки досягне політичного консенсусу між собою і напрацює якісну законодавчу базу щодо ринку землі, то реформа запрацює і принесе позитивні результати.

«Потенційно земельна реформа може стати тим фактором, який просуне нашу економіку і політику вперед. Це залучення інвестицій, навіть прихованих західних інвестицій, оскільки землю купувати не можна, але через партнерів всередині країни можна робити вклади. Це будуть і для бюджету країни додаткові кошти, і стимул для економічного зростання», — зазначив Володимир Фесенко.

За словами експерта, тут два варіанти прогнозу: або політики будуть шукати драйвери економічного зростання країни, і вже до 2017 р. дозріють для вирішення земельного питання. Або ж будуть продовжувати «боятися» можливих наслідків, і традиційно реформа буде відкладена на розгляд ще на рік.

Виконано за допомогою Disqus

+ 18° ... + 6°

Вітер

2.2м/с

Опади

0мм

Вологість

81%