Väderstad досяг рекордного обороту за минулий рік

14 січня 2021 87 0
Väderstad досяг рекордного обороту за минулий рік
vaderstad.com

Компанія Väderstad продемонструвала гарний фінансовий результат на кінець 2020 маркетингового року, досягши рекордного обороту в €340 млн та отримавши прибуток на 23% більше у порівнянні з попереднім роком.
Про це повідомляє офіційний сайт Väderstad.

За повідомленням, незважаючи на складний рік через пандемію COVID-19 та двотижневу зупинку виробництва, компанія Väderstad досягла чергових рекордних показників.  

Операційний прибуток Väderstad збільшився з €17,16 млн у 2019 р. до €21,15 млн у 2020 р. Обсяг продажів техніки Väderstad також досяг нового рекордного рівня та збільшився на 43% за період з 2017 р. по 2020 р.

«Разючий результат, враховуючи, яким особливим був цей рік. Деякі результати обумовлені економією коштів, а також тим, що багато виставок та поїздок було скасовано. Але не слід також забувати, що ми тимчасово зупинили виробництво та надали своїм працівникам додаткову літню відпустку на два тижні довше, ніж зазвичай. Не зважаючи на це, ми дуже задоволені результатом», — заявив Ніклас Б'єрсер - віце-президент з фінансів компанії Väderstad.

Президент та генеральний директор компанії Väderstad Матс Баверуд відзначив, що пишається досягнутим результатом та можливістю надати нові робочі місця працівникам.

Виконано за допомогою Disqus